Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Cienia Pierwsza

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka budowlana Cienia Pierwsza

Cienia Pierwsza,wielkopolskie

6 800 000 zł120 361 m² 56,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: wyjątkowa nieruchomość przemysłowa z duszą i potencjałem - cegielnia z tradycją sięgającą XIX wieku. Lokalizacja: cienia (woj. wielkopolskie). Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z piwnicą, ul. Wrocławska

Szczypiorno,Kalisz(Cienia Pierwsza + 12 km)

1 285 000 zł180 m² 7 138,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z lat 80., o powierzchni ok. 180m2 po gruntownym remoncie, położony na działce o powierzchni 1250 m . Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Piskorzewie,Kalisz(Cienia Pierwsza + 12 km)

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - 48m2 - I piętro! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49m2, mieszczące się na pierwszym piętrze w 7-piętrowym bloku z windą. W jego skład wchodzi: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kalisz

Kalisz(Cienia Pierwsza + 12 km)

2 390 000 zł381 m² 6 272,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 1.6600 ha, znajdującą się w peryferyjnej dzielnicy Kalisza, zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 274,9.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wójcice

Wójcice(Cienia Pierwsza + 15 km)

139 000 zł2 019 m² 68,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W home Park Nieruchomości, oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną, o powierzchni 2019 m2 za 139 000 zł, znajdująca sie w miejscowości Wójcice, w gminie Błaszki. W ofercie jest.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł76,80 m² 6 640,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości oferuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kalisz(Cienia Pierwsza + 12 km)

330 000 zł600 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną przy ul. Wrocławskiej o pow. 600 m2 przy drodze asfaltowej : prąd ok 20 m, woda , kanalizacja, doskonała lokalizacja. Wym. 24x28 Nr oferty 429/dz/b

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Kalisz

Majków,Kalisz(Cienia Pierwsza + 12 km)

368 000 zł1 388 m² 265,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kalisz

Kaliniec,Kalisz(Cienia Pierwsza + 12 km)

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w bloku. Mieszkanie jest przestronne, jasne, w skład wchodzą kuchnia (oddzielna), łazienka, pralnia oraz balkon. Do mieszkania należy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Rogatka,Kalisz(Cienia Pierwsza + 12 km)

279 000 zł54,62 m² 5 108,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiany Państwu ofertę sprzedaży przestronnego 2'pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 55 m2 przy ul. Górnośląskiej w Kaliszu. Mieszkanie mieści się na IV piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Chotów

Chotów(Cienia Pierwsza + 13 km)

990 000 zł305 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij